Чт. Сер 13th, 2020

Львівській хайп

Львівські рятувальники виявили низку порушень на Різдвяному Ярмарку

Рятувальники завітали з перевіркою на Різдвяний ярмарок у Львові та знайшли кілька порушень безпеки. Про це повідомляє пресцентр ДСНС у Львівській області.

Під час перевірки фахівці проінспектували інструменти опалення та підігріву продуктів харчування, електромережі, наявність вогнегасників, наскільки працівники ярмарку ознайомлені з діями при пожежі.

Рятувальники знайшли кілька порушень безпеки. Працівники виправили визначені недоліки. Стосовно неправильного прокладання освітлення домовились виправити до кінця дня. ДСНС не виявила на ярмарку газобалонного обладнання й постановила, що Львівський ярмарок готовий до безпечного прийняття туристів та львів’ян.

Безпечних свят: рятувальники оглянули Різдвяний ярмарок у Львові (ВІДЕО)

Безпечних свят: рятувальники оглянули Різдвяний ярмарок у Львові (ВІДЕО)У Львові почав роботу щорічний Різдвяний ярмарок. Ярмарок проходить у дерев’яних будиночка, що вже традиційно розміщені на проспекті Свободи та на площі Ринок.Львів’янам та гостям міста пропонується, як придбати новорічні сувеніри, так і поласувати різними смаколиками. Ярмарок збирає навколо себе велику кількість людей.Тож, 16 грудня представники ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з працівниками галицької районної адміністрації провели огляд торгових яток Львівського різдвяного ярмарку. Під час обходу фахівці перевіряли дотримання правил пожежної безпеки. Особливу увагу звертали на методи підігріву їжі та опалення, а саме чи не використовується заборонене газово – балонне обладнання. Також фахівці оглядали правильність прокладання електромережі. Як було зазначено: «Електропроводка має бути прокладена у гофрованих трубах із негорючих або важкогорючих матеріалів. Так, як при виникненні короткого замикання, нагрівається кабель, що в свою чергу може спровокувати загорання ізоляції кабелю. А наявність гофри – обмежує доступ кисню, що не дозволяє швидкому розгоранню».Крім того фахівці, перевіряли наявність первинних засобів пожежогасіння та знання працівників ярмарки щодо дій при виникненні пожежі.Обстежуючи різдвяні будиночки на предмет дотримання протипожежних норм, рятувальники нагадали правила, що допоможуть убезпечити кожне торгове місце та забезпечити святковий настрій відвідувачам ярмарку.

Опубликовано Головне управління ДСНС України у Львівській області Четверг, 19 декабря 2019 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *