Чт. Сер 13th, 2020

Львівській хайп

На Яворівському полігоні тривають масштабні військові навчання Королівської бригади

Королівська бригада імені Короля Данила проводить масштабні навчання. Бойовий вишкіл проходять бійці 24-ї окремої механізованої бригади. Одне з головних завдань – відпрацювати звільнення захоплених противником населених пунктів.

“Кілька поверхові житлові будинки. За легендою – це густо населений пункт, захоплений ворогом. Бійці 24-ї бригади ведуть артилерійський наступ. Далі у містечко заходить броньована група танків та БТРів. За ними піхота. Бійцям 24-ї бригади вдається прорватися на перший та другий поверхи будинків та зрештою вибити звідти ворога. Бій тривав дві години. Будинок за будинком звільняють усе містечко. Поставлене завдання виконали, як і належало, без значних втрат”, – повідомили у пресслужбі Королівської бригади. 

На Львівщині тривають масштабні навчання

На Львівщині тривають масштабні навчання. Бойовий вишкіл проходять бійці 24-ї окремої механізованої бригади. Одне з головних завдань – відпрацювати звільнення захоплених противником населених пунктів.Яворівський полігон. Кількаповерхові житлові будинки. За легендою – це густо населений пункт, захоплений ворогом. Бійці 24-ї бригади ведуть артилерійський наступ. Далі у містечко заходить броньована група танків та БТРів. За ними піхота.Бійцям 24-ї бригади вдається прорватися на перший та другий поверхи будинків та зрештою вибити звідти ворога.Бій тривав дві години. Будинок за будинком звільняють усе містечко. Поставлене завдання виконали, як і належало, без значних втрат, розповідають самі ж учасники тренування.

Опубликовано 24 ОМБр імені короля Данила, прес-служба Четверг, 19 марта 2020 г.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *