Чт. Сер 13th, 2020

Львівській хайп

Windows 10 дозволить блокувати установку на комп’ютер потенційно небажаних програм

Очікується, що незабаром Microsoft випустить для Windows 10 важливе оновлення, яке принесе масу корисних функцій. Серед них – доповнення для Windows Defender, яке допоможе запобігти установку на комп’ютер потенційно небажаних програм.

До слова, в Windows Defender вже вбудована така функція, однак оновлення істотно розширить її можливості. Користувачі зможуть заблокувати установку додаткового ПЗ, вбудованого в справжні установники додатків. Серед них – різні плагіни, розширення та інші програми, які нав’язуються деякими постачальниками софта.

Нова функція отримає назву «Захист на основі репутації». Для її активації необхідно буде здійснити наступну послідовність дій: в додатку «Налаштування» вибрати пункт «Оновлення та безпеку», перейти в підміню «Безпека Windows» і вибрати вкладку «Управління додатками і браузером».

Далі слід відкрити «Налаштування захисту на основі репутації» і активувати пункти «Блокування потенційно небажаних програм», «Блокування додатків» і «Блокування завантажень». Коли система блокуватиме установку небажаного додатка, з’явиться діалогове вікно, в якому користувач зможе підтвердити, чи потрібно відхилити інсталяцію програми. Ця функція буде доступна в Windows 10 May 2020 Update.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *