Чт. Сер 13th, 2020

Львівській хайп

Новий додаток допоможе людям з інвалідністю викликати поліцію або швидку

В Україні з’явився додаток 112.in.ua, яке дає можливість людям з особливими потребами швидко і просто звернутися до служб екстреної допомоги. 

На початку 2019 року в Україні було зареєстровано понад 2,5 млн людей з інвалідністю. Значна частина з них не може скористатися звичайним викликом швидкої допомоги, поліції або ГСЧС. Цю проблему вирішує додаток 112.in.ua, яке розробила компанія Make IT на замовлення ГО “Українські системи і блокчейн рішення”. Додаток розміщено на хмарних ресурсах компанії GigaCloud.

Додаток 112.in.ua направляє диспетчеру інформацію про користувача, його місцезнаходження та ситуації. Користувачі можуть передавати інформацію диспетчерам, вибравши необхідні піктограми в програмі або відправивши фото події. Користуватися додатком може хто завгодно, хоча в першу чергу воно призначається для людей з обмеженими можливостями.

Проект почав роботу в режимі тестування на базі ГСЧС в Тернопільській області. Зараз в системі 112.in.ua зареєструвалося більше 3000 користувачів. Виклик працює в 18 містах України, триває робота над підключенням інших міст – меморандум про співпрацю з проектом вже підписали Харківський і Калуський міські ради. Додаток доступний для мобільної ОС Android, версія для iOS поки в розробці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *